Blog

Plaklarınız Değerinde Alınır – Eski Plaklarınız Nakit Alınır

BELKIS AKKALE - Diyarbakır dolar boşalır şimdi - Yalnız kaldım çabuk gel

Plaklarınız Değerinde Alınır – Eski Plaklarınız Nakit Alınır

Sahip olduğunuz plakları ister evinizden, isterseniz kargo ile göndermeli değerinde nakit ödeme ile satın alıyoruz. 0 542 636 04 01 Bize ulaşmanız yeterlidir.

 

PLAK SATMAK İSTİYORUM

Plaklarınızı adresinizden nakit ödeme yaparak alıyoruz.

Sahip olduğunuz, miras kalan plaklarınız mı var ? Tartarak kilo ile alırım diyen sokak eskicileri size düşük fiyat mı verdi ? Bize plaklarınızın resmini atarak daha iyi fiyata satabilirsiniz.

plak alan yerler

plak alan yerler

PLAK ALAN YERLER

Sosyal medya sitelerinde ve piyasada plak alan şahıslar ile karşılaşmış ve değerine göre değil kilo ile alım yaptıklarını görmüşsünüzdür. Verdikleri fiyat sizi memnun etmedi ise birde bizim fiyatımızı duymak ister misiniz ?

Yabancı, Türkçe ve yerli 45’lik, Yabancı, Türkçe ve yerli 33’lük, Long Play (LP) Yabancı, Türkçe ve yerli taş plak,  eski plak, nadir plak alan yerler….

Bu aralamaları Google da yapmaktan sıkılmadınız mı ? DonemPlak.com olarak plaklarınıza hak ettikleri değeri vererek değerlendirmenize yardımcı olmak ve almak istiyoruz..

 

PLAKLARIMI NASIL SATABİLİRİM

Yapmanız gereken plaklarınızın ve varsa kaplarının önlü arkalı net resimlerini çekerek 7/24 05426360401 nolu telefona whatsapp tan göndermeniz yeterlidir. En kısa sürede size dönüş yapacağız..

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir